Firma PakuBox to dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się produkcją opakowań tekturowych. Podstawę naszej działalności stanowią opakowania z wielowarstwowej tektury falistej, zarówno szarej jak i bielonej. Dysponujemy szeroką gamą opakowań klapowych, klejonych jednopunktowo i wielopunktowo, a w naszej stale poszerzającej się ofercie znajdą Państwo także atrakcyjne opakowania fasonowe (wykrojnikowe), pudła zbiorcze typu display oraz etykiety samoprzylepne.
Zdobyte doświadczenie i doskonałe zaplecze techniczne pozwalają na produkcję opakowań, które zapewniają najlepsze zabezpieczenie towaru, a zarazem podkreślają jego wyjątkowe cechy i ułatwiają jego identyfikację. Z kolei indywidualne podejście do Klienta oraz znajomość najnowszych trendów umożliwiają realizację nawet bardzo nietypowych zamówień.
Dzięki wyjątkowej dbałości o parametry materiałów używanych do produkcji naszych opakowań, jesteśmy w stanie zapewnić ich wysoką jakość. Profesjonalizm członków zespołu gwarantuje sprawną realizację Państwa zlecenia oraz daje  możliwość negocjacji cen. Najwyższy poziom produktów i obsługi Klienta sprawia, że grono naszych odbiorców nieustannie się poszerza.